Bezpečná webová aplikace

Bezpečnéný web musí používat, kromě šifrovaného spojení protokolem HTTPS, víceúrovňovou autentifikaci přihlašování a silné šifrování pro zasílání a ukládání dat. Potřebujete-li odesílat data ze svých stránek emailem nebo do jiných informačních systémů, je třeba tyto data rovněž zabezpečit.

Autentizační metody mohou být různým způsobem kombinovány, používány současně nebo postupně. Nejčastější metodou je například využití mobilního telefonu uživatele, na který je mu odeslán sms pin, který je součástí procesu přihlášení uživatele.

Pro ukládání nebo odesílání dat pro Vás implementujeme šifrování Advanced Encryption Standard (AES). Jedná se symetrickou blokovou šifru, dostupnou široké veřejnosti, kterou používá Národní bezpečností agentura NSA ke kódování nejtajnějších dokumentů a je používána jako federální standard USA. Používá se například k zabezpečení bezdrátové Wi-Fi sítě v rámci WPA2. Přejete si zabezpečit odesílaných dat z internetových stránek?

Napište nám

Prosíme, vyplňte všechna pole formuláře
Děkujeme, Váš vzkaz byl odeslán.
Člen skupiny CZECH MULTIMEDIA GROUP
CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE DABING.CZ CZECH KIOSK CZECH FILM REKLAMNÍ SPOT.CZ DATABÁZE HLASŮ.CZ MULTIMEDIÁLNÍ KIOSKY.CZ ANALYZER BEZPEČNÁ KOMUNIKACE